Menu Zavřeno

Protector Series

První díl této populární webové Tower Defence hry se objevil v roce 2008 a dočkali jsme se celkem 4 dílů a jedné spin-off hry. Ve hře pak do obrany stavíte různé typy jednotek s různým elementárním poškozením. Jednotky lze během bitvy vylepšovat a existují i globální trvalá vylepšení.

Základem hry je tedy umísťování jednotek (hrdinů) podél cesty či cest a likvidace přicházejících nepřátel dřív než dojdou do cíle a vezmou Vám vaše životy. Aby to nebylo tak jednoduché, tak nepřátele mají proti některým elementárním útokům zvýšenou obranu (nebo naopak) či dokonce imunitu. Je tedy třeba nejen šikovně rozmístit jednotky, ale s rozvahou vybrat i jejich typ a druh elementárního útoku (Fire, Poison, Cold, Energy, Physical). Zkrátka u této hry se musí i přemýšlet a to je kromě jiného na této hře právě to zábavné.

Celkem vyšlo 6 her a pokud Vám teď nesedí počty je to tím, že čtvrtý díl vyšel ještě jednou jako vylepšená a rozšířená verze pod označením IV.V. Plnohodnotného pátého dílu jsme se již bohužel nedočkali. Jak je vidět na oficiálním webu Protector World tak další hry byly již v žánru RPG.

Bohužel flash již není podporován a vypadá to, že nepomůže ani doplněk SuperNova pro prohlížeče. Pokud má někdo nějakou zkušenost jak to rozchodit může to napsat do komentářů. Děkuji.

Protector

Kde si zahrát: Kongregate
Info web: Flash Gaming Wiki

Protector: Reclaiming the Throne (II)

Kde si zahrát: Kongregate
Info stránky: Jay is games Tower Defence Wiki


video

Protector III

Kde si zahrát: Kongregate

video

Protector IV

Kde si zahrát: Kongregate
Info stránky: Jay is games Flash Gaming Wiki

video

Protector IV.V

Kde si zahrát: Kongregate

video

Little Protector

Kde si zahrát: Armor Games Kongregate
Info stránky: Jay is Games

video

Protector Series Soundtrack

From the Protector Series Flash Games.
Hope you enjoy listening to them and they bring back some nostalgic memories of playing Protector 1, 2 and 3!

Podobné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *